Examenstunt Emmeloord

Het is Emmeloord vast niet ontgaan. Het was een geweldige kleurrijke dag donderdag 20 april tijdens de examenstunt. Met een flinke dosis kleurpoeder en de oproep om oude kleren aan te trekken voor de leerlingen werd het een echt spektakel en hebben alle leerlingen aan de professor ter Veenstraat een paar uur uitbundig genoten van dit feest. Met deze stunt, georganiseerd door een groep enthousiast leerlingen,  hebben de eindexamenleerlingen hun lesjaren afgesloten en na de meivakantie zullen zij beginnen aan hun eindexamens.
Op onze Facebookpagina zijn veel foto’s te vinden van de examenstunt. Voor een uitgebreid album zie ook HIER (album van één van onze leerlingen)

Lestijden en vakantierooster

Benieuwd naar onze lestijden en het vakantierooster 2020-2021?

Data toetsweken en SE

Klik hier voor alle data van de toetsweken en SE 2020-2021