Sollicitatieproject 2017

Sollicitatieproject 2017

Afgelopen week hebben alle examenkandidaten havo en vwo op het Zuyderzee Lyceum een hoorcollege van gastsprekers Thea Tuinstra en John Koomen, recruiters van Resumé Recruitment, bijgewoond in het kader van het sollicitatieproject. De leerlingen hebben tijdens deze inspirerende gastles de laatste nieuwtjes over het cv, de motivatiebrief en het sollicitatiegesprek gehoord.

Aankomende week kiezen de leerlingen een advertentie en gaan dan aan de slag met het schrijven van een aantrekkelijke motivatiebrief, het maken van een onderscheidend cv en het maken van een opvallende beeldopname voor het sollicitatieproject op maandagavond 20 november 2017. Wij wensen onze kandidaten veel succes!

Lestijden en vakantierooster

Benieuwd naar onze lestijden en het vakantierooster 2019-2020?

Data toetsweken en SE

Klik hier voor alle data van de toetsweken en SE 2019-2020