Profielkeuzeochtend voor klas 3 havo/vwo en klas 4 mavo

Op vrijdag 1 februari heeft de profielkeuzeochtend voor de leerlingen van klas 3havo/vwo en klas 4mavo plaatsgevonden op het Zuyderzee Lyceum locatie Senior.
Zo’n 250 lln. van de locatie Lemmer, Junior en de Bonifatius Mavo werden in de gelegenheid gesteld om naar eigen keuze een voorlichting te volgen die hen kan helpen met het samenstellen van hun profiel.

Er werden in 6 rondes lessen aangeboden waarin de leerlingen een idee kregen wat ze voor dat vak in de bovenbouw kunnen verwachten. Om 12.35 uur is deze dag gezamenlijk afgerond en kunnen de leerlingen met deze informatie samen met hun ouder(s)/verzorger(s) de mogelijkheden voor volgend schooljaar bespreken.

Het was een geslaagde ochtend.
Bij deze willen wij iedereen bedanken voor zijn bijdrage aan deze ochtend.

Wiep Roelevink
Sandra van der Knijff
Ingrid van der Veer
Decanen Zuyderzee Lyceum

Karien Hoff
Decaan Bonifatius mavo

Lestijden en vakantierooster

Benieuwd naar onze lestijden en het vakantierooster 2020-2021?

Data toetsweken en SE

Klik hier voor alle data van de toetsweken en SE 2019-2020