Oudercursus Help mijn kind kan niet zonder!

Op verzoek van Tactus Verslavingszorg willen wij via deze weg laten weten dat er weer een oudercursus ‘Help mijn kind kan niet zonder’ start.

Oudercursus Help mijn kind kan niet zonder!

Veel ouders met kinderen met een middelenprobleem voelen zich machteloos en hebben het gevoel het gedrag van hun kind niet bij te kunnen sturen. Dit kost veel energie, slapeloze nachten en lijkt nauwelijks iets op te leveren. De oudercursus Help mijn kind kan niet zonder! van Tactus Verslavingszorg helpt ouders en opvoeders de regie weer in handen te krijgen en zich minder machteloos te voelen.

De cursus van vijf avonden is bedoeld voor ouders en opvoeders met kinderen tussen de 12 en 23 jaar die problematisch alcohol drinken of teveel drugs gebruiken, overmatig gamen of gokken. De cursus is kosteloos.

De oudercursus wordt in de Noordoostpolder op de volgende data aangeboden:

  • Oktober:  maandag 7,14,28
  • November: maandag  4

(Let op: De vijfde bijeenkomst wordt in samenspraak met de deelnemers gepland)
Ouders kunnen zich aanmelden via
helpflevoland@tactus.nl

Lestijden en vakantierooster

Benieuwd naar onze lestijden en het vakantierooster 2019-2020?

Data toetsweken en SE

Klik hier voor alle data van de toetsweken en SE 2019-2020