Mediatheek werken met de computer

Voorlichtingsavond locatie Junior

Donderdag 14 november van 18.30 tot 20.30 uur openen wij, nog voor onze open dag in januari, onze deuren om leerlingen van groep (7 en) 8 en ouders/verzorgers kennis te laten maken met ons onderwijs en onze collega’s. Tijdens deze avond zal er aandacht zijn voor ons onderwijsaanbod, onze talentprogramma’s, er zullen korte inlooplessen te volgen zijn en u kunt vooral de sfeer proeven bij ons op het Zuyderzee Lyceum.

Klik HIER voor de uitnodiging, u hoeft zich niet op te geven voor deze avond, loop gerust binnen en maak kennis met het Zuyderzee Lyceum.

Lestijden en vakantierooster

Benieuwd naar onze lestijden en het vakantierooster 2020-2021?

Data toetsweken en SE

Klik hier voor alle data van de toetsweken en SE 2019-2020