Bezoek aan ROC de Friese poort.

Woensdag hebben de klassen E2m en E2mh onder begeleiding van Mw. Hakkers en Mw. Van der Veer deelgenomen aan de PSO (praktische sector oriëntatie) op het ROC de Friese poort in Emmeloord.
De leerlingen werden door de ambassadeurs van het ROC ontvangen en begeleid naar de verschillende sectoren, (Zorg, Welzijn, Economie en Techniek) waar zij diverse praktische opdrachten of een voorlichting over een opleiding kregen.

De middag had als doel dat de leerlingen zich een beeld konden vormen welke richtingen er op het MBO allemaal zijn. Binnenkort moeten de leerlingen van deze klassen namelijk een profiel gaan kiezen. Wij hopen dat deze middag hier een goede bijdrage aan heeft geleverd.

Lestijden en vakantierooster

Benieuwd naar onze lestijden en het vakantierooster 2020-2021?

Data toetsweken en SE

Klik hier voor alle data van de toetsweken en SE 2020-2021