Leerlingen Zuyderzee Lyceum in gesprek met Klaas Dijkhoff

Leerlingen Zuyderzee Lyceum in gesprek met Klaas Dijkhoff

Afgelopen weken zijn 40 leerlingen van het Zuyderzee Lyceum, op afstand, in gesprek gegaan met Fractievoorzitter van de VVD Klaas Dijkhoff. De leerlingen hebben ruim een half uur lang de kans gehad om over zeer uiteenlopende onderwerpen vragen te stellen.

Docent geschiedenis en maatschappijleer meneer Rubsamen werd door een oud-leerling, die werkzaam is in de politiek, benaderd met de vraag of hij in gesprek wilde gaan met de minister. Daar hoefde hij niet lang over na te denken!

Minister Klaas Dijkhoff  zit, net als een groot deel van Nederland, momenteel thuis. Het VVD-kamerlid probeert zijn tijd zo nuttig mogelijk te maken en dat doet hij door zich in te zetten voor het onderwijs.

Lestijden en vakantierooster

Benieuwd naar onze lestijden en het vakantierooster 2021-2022?

Data toetsweken en SE

Klik hier voor alle data van de toetsweken 2021-2022