Buurman en buurman laten de school weer blinken!

Buurman en buurman laten de school weer blinken!

Jongens en meisjes er is hard gewerkt tijdens jullie afwezigheid. Twee juni hopen we jullie weer te zien in een blinkend schone, strak geverfde school. Meneer Remmers en meneer Kwakkenbos hebben zeker niet stilgezeten en ‘niets geen vrije tijd’.

De afgelopen weken was de aanblik een lege en stille school. Daar hebben we echt aan moeten wennen de eerste dagen en misschien wel weken. Al snel werd de stilte opgevuld door klusgeluiden en in de gang bij de Arena stonden steevast twee karren volgeladen met klusmaterialen.

‘Mijn broer en ik’, zoals meneer Kwakkenbos en meneer Remmers zelf zeggen, zijn de eerste dagen begonnen met de grote zomerschoonmaak. Een grote klus en niemand kon in het begin natuurlijk vertellen hoe lang deze situatie zou gaan duren. Maar helaas werd als snel duidelijk dat jullie voorlopig niet meer op school zouden verschijnen. Genoeg tijd om de hele school van onder tot boven onderhanden te nemen.

En het mag gezegd worden; het ruikt heerlijk in de school. Uiteraard hebben we aan beiden even gevraagd wat ze allemaal hebben gedaan. Hebben jullie even? Het is namelijk een hele waslijst:

 • De deuren, wanden en kozijnen zijn geverfd.
 • In de spreekkamer ligt een nieuwe laminaatvloer.
 • Alle lokalen zijn leeggehaald en geschrobd.
 • Het meubilair is schoongemaakt.
 • De vloeren in de gangen zijn in de was gezet.
 • De trappen zijn geschilderd.
 • Er zijn kunstwerken van mos gemaakt voor de Arena.
 • De muren in de Arena zijn geschilderd, evenals de palen.
 • De ramen zijn gelapt.
 • Er zijn reparaties uitgevoerd waar nodig.
 • De personeelskamer heeft nieuwe vloerbedekking gekregen.
 • De kantine heeft een grote schoonmaakbeurt gehad.
 • De verwarming heeft een nieuw kleurtje gekregen.
 • En er hangt een nieuwe vlag in de vlaggenmast.

En als jullie denken dat ze klaar zijn? Nee hoor, op dit moment zijn de conciërges aan het werk om het nieuwe onderkomen van X-tuur klaar te maken voor de verhuizing en alles in de school coronaproof te maken.

De lokalen zijn ingericht volgens de voorschriften van het RIVM, flacons met schoonmaakmiddel en desinfectie staan klaar, papieren handdoeken en hesjes zijn besteld en looproutes uitgedacht. Inmiddels doet de Arena dienst als personeelskamer om op 1,5 meter afstand te kunnen lunchen en  hebben beiden een cursus coronabeheersing gevolgd.

Alles is gereed en zoals ze zelf zeggen: ‘De school ziet er weer uit als 15-20 jaar geleden!’ We missen alleen jullie nog. Tot gauw!

     

Lestijden en vakantierooster

Benieuwd naar onze lestijden en het vakantierooster 2021-2022?

Data toetsweken en SE

Klik hier voor alle data van de toetsweken 2021-2022