Contact

Contact

Wij zijn tijdens werkdagen te bereiken op T. 0527 – 63 59 50. U wordt voorzien van een keuzemenu om u zo goed en zo snel mogelijk van dienst te zijn.

Ziekmeldingen kunt u bij voorkeur doen via de Magister-app. Is dit door omstandigheden niet mogelijk, belt u dan via bovenstaand telefoonnummer en maak uw keuze in het keuzemenu om de ziekmelding door te geven.

Verlof vraagt u aan via ons verlofformulier. Deze kunt u hier downloaden.

U kunt via onderstaande mailadressen en/of telefoonnummers contact opnemen met de locatiedirecteuren.

Emmeloord:

Christine Kooitje – Locatiedirecteur Zuyderzee lyceum onderbouw en X-tuur
mavo/havo/vwo 1 en 2
c.kooitje@zuyderzeelyceum.nl
T. 0527 – 63 59 50

Rob Hengstman – Locatiedirecteur Zuyderzee lyceum middenbouw
havo/vwo 3 en 4
r.hengstman@zuyderzeelyceum.nl
T. 0527 – 63 59 50

Gerard Berends – Locatiedirecteur Zuyderzee lyceum bovenbouw
havo/vwo 5 en 6
g.berends@zuyderzeelyceum.nl
T. 0527 – 63 59 70

Lemmer:

Miranda Hazelaar – Locatiedirecteur Zuyderzee lyceum Lemmer
m.hazelaar@zuyderzeelyceum.nl
T.0514 – 56 23 41 (ma-do)

Herjan Reuten – Locatiedirecteur Zuyderzee lyceum Lemmer
h.reuten@zuyderzeelyceum.nl
T. 0514 – 56 23 41 (vrijdag)

Decanen

Ingrid van der Veer – Emmeloord
i.vdveer@vario-onderwijsgroep.nl
T. 0527 – 63 59 69

Wiep Roelevink – Lemmer
w.roelevink@vario-onderwijsgroep.nl
T. 0527 – 63 59 69

Zorgcoördinatoren

Marlijn Borgijink – Emmeloord
Zuyderzee lyceum junior havo/vwo
m.borgijink@vario-onderwijsgroep.nl
T. 0527 – 75 09 62

Henriette Zoetendal – Emmeloord
Zuyderzee lyceum senior mavo/havo
h.zoetendal@vario-onderwijsgroep.nl

Berber de Laat – Lemmer
b.delaat@vario-onderwijsgroep.nl

 

Locatie Senior + Centrale Dienst VariO
Prof. ter Veenstraat 5
8302 GA Emmeloord
Tel: 0527 – 635950

Locatie Junior 
Prof. ter Veenstraat 6
8302 GC Emmeloord
Tel: 0527 – 635980

Locatie Lemmer
Riensingel 2
8531 GH Lemmer
Tel: 0514 – 561387

Locatie ISK/EOA Emmeloord
Nagelerweg 4
8304 AB Emmeloord
Tel: 0527 – 635930

Locatie ISK/EOA Lemmer
Lennastraat 14
8531 JZ Lemmer
Tel: 0514-856295

Vakcollege Noordoostpolder
Espelerlaan 70
8302 DC  Emmeloord
Tel: 0527 – 634588

Contactformulier

Heeft u vragen/opmerkingen dan kunt u ook contact met ons opnemen via onderstaand formulier.

Contactgegevens

Postadres alle afdelingen
Zuyderzee Lyceum
Postbus 27
8300 AA Emmeloord

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag: 08:00-16:30 uur

Lestijden en vakantierooster

Benieuwd naar onze lestijden en het vakantierooster 2020-2021?

Data toetsweken en SE

Klik hier voor alle data van de toetsweken en SE 2019-2020