Contact

Wij zijn tijdens werkdagen te bereiken op T. 0527 – 63 59 50. U wordt voorzien van een keuzemenu om u zo goed en zo snel mogelijk van dienst te zijn.
Ongewijzigd: Ziekmeldingen kunt u bij voorkeur doen via de Magister-app. Is dit door omstandigheden niet mogelijk, belt u dan via bovenstaand telefoonnummer en maak uw keuze in het keuzemenu om de ziekmelding door te geven.

Emmeloord:

Christine Kooitje – Locatiedirecteur Zuyderzee Lyceum onderbouw (leerjaar 1, 2 en 3hv) en X-tuur
c.kooitje@zuyderzeelyceum.nl

Gerard Berends – Locatiedirecteur Zuyderzee Lyceum bovenbouw (leerjaar 3mavo, 4, 5 en 6)
g.berends@zuyderzeelyceum.nl

Leerjaarcoördinatoren Emmeloord
(nb. Mentor is het eerste aanspreekpunt)

Leerjaar 1 :                                Marlon Verhage          m.verhage@zuyderzeelyceum.nl
Leerjaar 2 :                                Moniek Steenhuis      m.steenhuis@zuyderzeelyceum.nl
Leerjaar 3 :                                Kimberly vd Heuvel  k.vdheuvel@zuyderzeelyceum.nl
Leerjaar 3/4 mavo:                  Tim Groenink             t.groenink@zuyderzeelyceum.nl
Leerjaar 4/5 havo:                   Janke Verweij             j.verweij@zuyderzeelyceum.nl
Leerjaar 4/5/6 vwo:                Anko Bos                     a.bos@zuyderzeelyceum.nl

Lemmer:

Miranda Hazelaar – Locatiedirecteur Zuyderzee Lyceum Lemmer
m.hazelaar@zuyderzeelyceum.nl

Herjan Reuten – Locatiedirecteur Zuyderzee Lyceum Lemmer
h.reuten@zuyderzeelyceum.nl

Decanen

Ingrid van der Veer – Emmeloord
i.vdveer@vario-onderwijsgroep.nl

Aafke van Unen – Emmeloord
a.vanunen@vario-onderwijsgroep.nl

Zorgcoördinatoren

Marlijn Borgijink – Emmeloord Zuyderzee Lyceum junior havo/vwo
m.borgijink@vario-onderwijsgroep.nl

Henriette Zoetendal – Emmeloord Zuyderzee Lyceum senior mavo/havo.vwo
h.zoetendal@vario-onderwijsgroep.nl

Berber de Laat – Lemmer
b.delaat@vario-onderwijsgroep.nl

Karin Ruyter – Lemmer
k.ruyter@vario-onderwijsgroep.nl

Sandrina van der Velde – X-tuur
s.vdvelde@vario-onderwijsgroep.nl

Locatie Senior + Centrale Dienst VariO
Prof. ter Veenstraat 5
8302 GA Emmeloord
Tel: 0527 – 635950

Locatie Junior 
Prof. ter Veenstraat 6
8302 GC Emmeloord
Tel: 0527 – 635980

Locatie Lemmer
Riensingel 2
8531 GH Lemmer
Tel: 0514 – 561387

Locatie ISK/EOA Emmeloord
Nagelerweg 4
8304 AB Emmeloord
Tel: 0527 – 635930

Locatie ISK/EOA Lemmer
Lennastraat 14
8531 JZ Lemmer
Tel: 0514-856295

Vakcollege Noordoostpolder
Espelerlaan 70
8302 DC  Emmeloord
Tel: 0527 – 634588

Contactformulier

Heeft u vragen/opmerkingen dan kunt u ook contact met ons opnemen via onderstaand formulier.

    [recaptcha]

    Contactgegevens

    Postadres alle afdelingen
    Zuyderzee Lyceum
    Postbus 27
    8300 AA Emmeloord

    Openingstijden

    Maandag t/m vrijdag: 08:00-16:30 uur

    Lestijden en vakantierooster

    Benieuwd naar onze lestijden en het vakantierooster 2020-2021?

    Data toetsweken en SE

    Klik hier voor alle data van de toetsweken en SE 2020-2021